WITAMY NA STRONIE WKS SZCZUPAK ROGALINEK !
   
  Szczupak Rogalinek
  Wyniki zawodów 2009
 
GENERALKA JUNIORÓW 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO PIĘCIU ZAWODACH SPINNINGOWYCH Z CYKLU GRAND PRIX 2009

W KAREGORII JUNIORÓW


Zajęte miejsce

Nazwisko i Imię Zawodnika

Koło / Klub

Zawody Spinningowe

Punkty do GP Juniorów

1

Piątkowski Arkadiusz

Szczupak

0

2

3

4

5

14

2

Mucha Piotr

Akwenteam

3

4

0

5

0

12

3

Bartkowiak Paweł

Szczupak

4

0

2

3

0

9

4

Szwarc Bartosz

Szczupak

0

3

0

0

4

7

5

Walasiak Marcin

Szczupak

0

5

0

0

0

5

6

Skiba Mateusz

Akwenteam

0

0

5

0

0

5

7

Lewandowski Wojciech

Konger

5

0

0

0

0

5

8

Ławniczak Mikołaj

Wartaspin

2

0

0

2

0

4

9

Organiściak Patryk

Szczupak

0

0

4

0

0

4

10

Adamczyk Paweł

Szczupak

0

1

0

0

0

1

11

Wawrzyniak Marcin

Przykosa

0

0

1

0

0

1

12

Sikora Marcin

Szczupak

0

0

0

1

0

1



W klasyfikacji juniorów punktacja pięciu najlepszych za zajęte miejsce w zawodach od 5 do 1 punktu.


GENERALKA SENIORÓW
 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO PIĘCIU ZAWODACH SPINNINGOWYCH Z CYKLU GRAND PRIX 2009

W KATEGORII SENIORÓW

Zajęte miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

Zawody

Punkty w GP 2009

1

Janowski Maciej

Wartaspin

22

9

17

29

13

90

2

Olejniczak Jerzy

Przykosa

0

2

30

30

27

89

3

Frąckowiak Grzegorz

Pyrlandia

26

23

27

0

12

88

4

Adamczyk Piotr

Szczupak

28

0

19

28

10

85

5

Kurianowicz Lech

Akwenteam

20

27

17

19

0

83

6

Przybylski Andrzej

Lubonianka

12

18

16

21

0

67

7

Snusz Marek

Szczupak

0

0

15

27

19

61

8

Kmieciak Mieczysław

Szczupak

0

12

0

15

30

57

9

Molenda Ryszard

Konger

0

28

0

6

27

55 (3320)

10

Olszewski Zbigniew

Wartaspin

25

17

13

0

0

55 (2490)

11

Matuszak Roman

Konger

21

0

24

7

0

52

12

Nowik Marcin

Szczupak

0

29

0

0

21

50 (2570)

13

Antkowiak Bogdan

Nurt

15

10

25

0

0

50 (2170)

14

Krugiołka Jacek

Akwenteam

16

20

0

13

0

49

15

Graczyk Aurelian

Konger

29

19

0

0

0

48

16

Boiński Paweł

Kotwica

0

0

26

18

0

44

17

Woźniak Waldemar

Nurt

0

1

20

22

0

43

18

Filipiak Roman

Wartaspin

0

0

18

24

0

42 (2040)

19

Sobisiak Piotr

Wartaspin

27

0

0

0

15

42 (1540)

20

Majewski Piotr

Pyrlandia

30

0

0

10

0

40

21

Szczepaniak Mariusz

Nurt

23

0

2

0

14

39 (1920)

22

Bruczyński Roman

Rekord

0

0

22

0

17

39 (1420)

23

Latusek Adam

Przykosa

0

0

1

5

29

35

24

Siekierski Wiesław

Wartaspin

0

0

0

16

18

34

25

Mendel Marcel

Nurt

0

0

9

23

0

32

26

Dyrda Przemysław

Przykosa

0

0

6

0

25

31

27

Napierała Dariusz

Wartaspin

0

0

4

26

0

30 (1820)

28

Juskowiak Łukasz

Szczupak

0

30

0

0

0

30 (1720)

29

Anioła Filip

Szczupak

0

0

29

0

0

29 (1800)

30

Maciejewski Adam

Wiórek

14

15

0

0

0

29 (1035)

31

Wartecki Maciej

Barakuda

0

0

28

0

0

28 (1730)

32

Baranowski Walerian

Szczupak

0

0

0

0

28

28 (1300)

33

Figaniak Marek

Lubonianka

4

0

0

0

24

28 (1130)

34

Dudziński Robert

Wartaspin

0

0

0

8

20

28 (1090)

35

Nowak Paweł

Rekord

0

4

12

0

11

27

36

Mytko Roman

Kotwica

0

26

0

0

0

26

37

Dąbrowski Henryk

Pyrlandia

0

0

0

25

0

25 (1200)

38

Rosochowicz Antoni

Orlik

0

25

0

0

0

25 (1070)

39

Lis Eugeniusz

Nurt

8

0

0

17

0

25 (940)

40

Wiśniewski Grzegorz

Kotwica

24

0

0

0

0

24 (1120)

41

Cicharski Jerzy

Rekord

0

24

0

0

0

24 (850)

42

Wyszogrodzki Mariusz

Wartaspin

0

0

23

0

0

23 (1150)

43

Górniaczyk Radosław

Konger

0

21

0

2

0

23 (990)

44

Bartkowiak Wiesław

Szczupak

0

0

0

0

23

23 (980)

45

Chmielewski Przemysław

Pyrlandia

0

0

0

14

9

23 (640)

46

Niedzielski Adam

Szczupak

0

0

0

0

22

22 (900)

47

Jaśkowiak Michał

Pyrlandia

0

22

0

0

0

22 (750)

48

Potocki Włodzimierz

Wiórek

0

0

21

0

0

21

49

Pietrzyk Piotr

Konger

0

0

0

20

0

20

50

Pieszyk Wojciech

Szczupak

0

0

3

0

16

19 (920)

51

Kubiak Robert

Akwenteam

19

0

0

0

0

19 (680)

52

Sowiński Piotr

Ostroga

0

7

11

0

0

18 (1090)

53

Barteczka Przemysław

Szczupak

18

0

0

0

0

18 (680)

54

Jencz Maciej

Pyrlandia

17

0

0

0

0

17

55

Błasiak Jerzy

Konger

5

6

5

0

0

16 (1150)

56

Frąckowiak Krzysztof

Wiórek

0

16

0

0

0

16 (600)

57

Wietrzykowski Marek

Komorniki

0

0

14

0

0

14 (740)

58

Grzegorek Mieszko

Konger

0

14

0

0

0

14 (550)

59

Gumiński Sławomir

Rekord

0

13

0

0

0

13 (530)

60

Mężydło Mariusz

Nurt

13

0

0

0

0

13 (410)

61

Kropacz Łukasz

Rekord

0

0

0

12

0

12

62

Janaszak Sławomir

Nurt

0

0

0

11

0

11 (480)

63

Świtalski Konrad

Wartaspin

0

11

0

0

0

11 (470)

64

Kokoszyński Jacek

Pyrlandia

11

0

0

0

0

11 (310)

65

Zalisz Przemysław

Konger

0

0

10

0

0

10 (680)

66

Stencel Aleksander

Pyrlandia

10

0

0

0

0

10 (250)

67

Kołodziej Jarosław

Pyrlandia

0

0

0

9

0

9 (420)

68

Urbaniak MIrosław

Konger

9

0

0

0

0

9 (170)

69

Drożdziewicz Adam

Pyrlandia

1

0

7

0

0

8 (720)

70

Tyszer MIrosław

Odlewnik

0

0

8

0

0

8 (660)

71

Jurga Adam

Lubonianka

0

8

0

0

0

8 (400)

72

Przybylski Zbigniew

Lubonianka

0

5

2

0

0

7 (950)

73

Berdych Dariusz

Orlik

7

0

0

0

0

7 (130)

74

Broda Jarosław

Konger

6

0

0

0

0

6

75

Cybulski Damian

Pyrlandia

0

0

0

4

0

4

76

Adamczak Wiesław

Rekord

0

3

0

0

0

3 (350)

77

Skopek Karol

Przykosa

0

0

0

3

0

3 (290)

78

Doroszyk Jarosław

Kotwica

3

0

0

0

0

3 (90)

79

Czajkowski Jerzy

Orlik

2

0

0

0

0

2

80

Brzeziński Bogdan

Kotwica

0

0

0

1

0

1


W klasyfikacji seniorów punktacja najlepszych za zajęte miejsce w zawodach od 30 do 1 pkt.


W nawiasach podano łączne długości ryb ze wszystkich zawodów w jakich zawodnicy zajmujący to samo miejsce punktowali.



GENERALKA KLUBOWA
 

Klasyfikacja KLUBOWA po pięciu konkursach zaliczanych do spinningowego

KLUBOWEGO GRAND PRIX 2009


Zajęte miejsce

Klub

Zawody spinningowe

Suma małych punktów

Pkt. do klubowego GP 2009

1

Szczupak

4

1

1

2

1

93

9

2

Wartaspin

2

6

2

1

3

187

14

3

Konger

1

2

4

7

4

237

18

4

Akwenteam

5

3

5

4

8

255

25

5

Nurt

6

7

3

3

6

296

25

6

Pyrlandia

3

4

7

5

7

275

26

7

Przykosa

9

8

6

6

2

373

31

8

Rekord

8

5

8

9

5

437

35

9

Kotwica

7

10

9

8

11

620

45

10

Ostroga

12

9

10

11

11

1006

53

11

Barakuda

10

11

11

11

11

1044

54



 

Do klubowego Grand-Prix za rok 2009 liczyć się będzie cykl pięciu zawodów spinningowych.


 
  Strone odwiedził 113200 odwiedzający (378042 wejścia)  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=