WITAMY NA STRONIE WKS SZCZUPAK ROGALINEK !

Szczupak Rogalinek
  Zawody wędkarskie 2009

"SZCZUPAK WARTY" ROGALINEK rz. WARTA 14.11.2009

W dniu 14 listopada nasz Klub zorganizował ostatnie zawody z cyklu GP Okręgu. Zawody odbyły się w Rogalinku, a udział w nich wzięło 73 wędkarzy. Najlepszy w ktegorii juniorów był Arek "Zamiatający Wszystko" Piątkowski.

Drugim sklasyfikowanym juniorem był Bartosz Szwarc.
Wśród seniorów żadnych szans rywalom nie dał Mieczysław Kmieciak. Mieciu łowiąc na kanale Mosińskim złowił kapitalnego klenia 54cm i kilka dorodnych garbusów. Na kanale złowiony został największy okoń tych zawodów 35cm - łowcą był Adam Latusek z Przykosy Kórnik(2 miejsce). Największą rybę zawodów złowił Waldek Baranowski (szczupak 61cm) zajmując 3 pozycję.

23 - Piotr Adamczyk

Pierwsze miejsce drużynowo zajął Klub "Szczuapk Rogalinek" !!!

W klasyfikacji generalnej GP Okręgu również zdobywamy I miejsce. Końcowe wyniki we wszystkich kategoriach można zobaczyć w zakładce Wyniki zawodów 2009.

(B_C)

"OKOŃ WARTY" KISZEWO rz. WARTA 17.10.2009

W dniu 17 października Klub Konger z Poznania zorganizował zawody z cyklu GP Okręgu PZW Poznań. Najlepszym juniorem z Klubu był niezawodny Arek Piątkowski, zajmując II pozycję.

Kolejne miejsca juniorów:
III miejsce - Paweł Brtkowiak
V miejsce - Marcin Sikora

Wśród seniorów świetnie połowili Piort Adamczyk - III miejsce i Marek Snusz - IV miejsce.

Pozostałe miejsca seniorów:
19 - Mieczysław Kmieciak
39 - Adam Niedzielski
48 - Filip Anioła
50 - Wojtek Pieszyk
W konkursie wzięło udział 78 zawodników.
W klasyfikacji drużynowej zajmujemy II miejsce, o 1 punkt przegrywając z Wartą Spin.

W zestawieniu generalnym umacniamy się na pierwszy miejscu i przed ostatnimi zawodami tylko Warta Spin może nam zagrozić w zdobyciu Klubowego GP Okręgu.

(B_C)

"PUCHAR ODRY" ŚREM rz. WARTA 19.09.2009

W dniu 19 września Klub Kotwica z Kórnika zorganizował zawody "Puchar Odry" z cyklu GP Okręgu Poznań. Z niewiadomych przyczyn zawody rozegrano w Śremie, na  miejskim odcinku Warty.

Bardzo dobre wyniki osiągnęli juniorzy:
2 miejsce - Patryk Organiściak
3 miejsce - Arek Piątkowski
4 miejsce - Paweł Bartkowiak

Dużym sukcesem mógł sie pochwalić Filip Anioła - debiutant w barwach "Szczupaka" - zajmując drugą lokatę. Filip pierwszy raz wystartował w zawodach GP Okręgu i z marszu "wykręcił" świetny wynik. W oczekiwaniu na wyniki drużynowe zawodnicy odpoczywali w promieniach słońca ostatnich dni lata.

W końcu sędziowie ogłaszją wyniki - i tu sensacja - zajmujemy I miejsce drużynowo ! W imieniu Klubu dyplom odbiera Marek Snusz.

Adam Niedzielski - 66

Klub obejmuje także prowadzenie w klasyfikacji generalnej Klubowego GP 2009.
W zawodach udział wzięło 74 wędkarzy.

(B_C)

"PUCHAR WARTY" PROMNICE 14.06.2009

W dniu 14 czerwca Klub Akwen Team z Owińsk zorganizował zawody z cylku GP Okręgu Poznań. Z klubu wystartowało 15 zawodników (10 seniorów i 5 juniorów). Wspaniałe wyniki odnieśli juniorzy z Marcinem Walasiakiem na czele.

Marcin zajął I miejsce łowiąc bolenia 59 cm. Pozostałe miejsca "młodych wilków":
- Bartosz Szwarc - 3 miejsce
- Arek Piątkowski - 4 miejsce
- Paweł Adamczyk - 5 miejsce

Seniorzy również nie pozostali w tyle: I miejsce zajął Łukasz Juskowiak łowiąc największą rybę zawodów - bolenia 73cm. II miejsce zajął Marcin Nowik.

- Wojtek Kowalski - 70
Klub "Szczupak Rogalinek" w klasyfikacji drużynowej zajął I miejsce ! Dla Klubu punktowali:
- Łukasz Juskowiak - 1
- Marcin Nowik - 2
- Marcin Walasiak (j) - 4

W zawodach udział wzięło w sumie 90 zawodników z całego Okręgu.

(B_C)

SPINNINGOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU 23-24.05.09
W dniach 23-24 maja odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Okręgu PZW Poznań.

Z Klubu w kat. seniorów w mistrzostwach udział wzięło 9 zawodników, a w kat. juniorów 3 zawodników.

Najwięcej radości przyniósł właśnie start juniorów, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli 3 pierwsze miejsca.
Pierwsze miejsce zdobył Arkadiusz Piątkowski, który nie dał szans innym kolegom, wygrywał w obydwu turach.

Na drugim miejscu uplasował się Paweł Adamczyk (2 i 3 miejsce w turach), a trzecie miejsce zajął Paweł Bartkowiak (1 i 5 miejsce w turach).

W kategorii seniorów wspaniale rywalizację rozpoczął Mieczysław Kmieciak (wygrał sektor w 1 turze) jednak słabe żerowanie okoni drugiego dnia nie pozwoliło utrzymać wysokiego miejsca, Mieciu ostatecznie wylądował na 5 miejscu (1 i 9 miejsce w turach).